قهوه رویسا فروشگاه قهوه میدان ونک Roysa Coffee Store

فروشگاه قهوه رویسا Roysa Coffee Store

فروشگاه قهوه رویسا از سال ۱۳۹۴ کار خود را آغاز کرده است. این قهوه فروشی در نزدیکی میدان ونک تهران قرار دارد.  چیدمان رویسا به صورت بخش‌بندی‌های مختلف( روست و سرو، قهوه تازه، کپسول و دستگاه نسپرسو، دستگاه‌های دم کردن قهوه و … ) می‌باشد، که همین طراحی ویژه باعث ترغیب شما، برای حداقل یک باز دور زدن در این قهوه فروشی می‌شود.

قهوه فروشی رویسا جزو فروشگاه‌های بزرگ و تخصصی فروش قهوه تهران محسوب می‌شود. که مانند اکثر قهوه فروشی‌ها به غیر از قهوه انواع شکلات و تنقلات نیز در رویسا عرضه می‌گردد.

روستر صنعتی قهوه رویسا

امروزه در قهوه فروشی‌های زیادی روستر قهوه وجود دارد، که اکثر آنها سایزهای ۵ یا ۱ کیلوگرمی می‌باشند. اما شما می‌توانید در قهوه فروشی رویسا یک روستر قهوه ۳۰ کیلوگرمی صنعتی را مشاهده کنید.یا حتی در بعضی از ساعات شاهد روست قهوه در این قهوه فروشی باشید.

سرو قهوه رویسا

سرو قهوه در این قهوه فروشی بصورت بیرون بر در لیوان‌های یک بار مصرف با یک منو‌ی تشکیل شده از چند نوشیدنی بر پایه قهوه انجام می‌شود.

از آنجایی که اطراف این قهوه فروشی کافه‌های زیادی قرار دارد. برای کسانی ک به دنبال نوشیدنی‌های مختلف و جای مناسب برای نوشیدن قهوه هستند. رویسا گزینه مناسبی نیست.

قهوه رویسا

در قسمت قهوه‌های تازه چند سیلو قهوه وجود دارد، که داخل آنها قهوه‌های مختلف با درجه روست‌های متفاوت قرار گرفته است، همچنین قهوه های برند از جمله قهوه ایلی و قهوه لاواتزا و … نیز عرضه می‌شود.

باکس قهوه سیلو قهوه دانه قهوه
قهوه رویسا فروشگاه قهوه میدان ونک Roysa Coffee Store

نگاهی ویژه به کپسول‌های نسپرسو و دستگاه‌های دم کردن قهوه

در قسمتی از این قهوه فروشی انواع کپسول‌های دستگاه نسپرسو با برندهای مختلف قرار دارد. همچنین به انواع دستگاه‌های دم کردن قهوه ماندد ماشین‌های اسپرسو خانگی و نیمه صنعتی، آسیاب‌های قهوه، دستگاه‌های دمی، فرنچ پرس، موکاپات و … نگاهی ویژه شده است. و از تنوع خوبی برخوردار می‌باشد.

قهوه رویسا نسپرسو
بخش نسپرسو قهوه رویسا

آدرس و ساعت کاری قهوه فروشی رویسا

آدرس : خیابان ولیعصر – قبل از میدان ونک – بین کوچه ۱۲ و ۱۴ – فروشگاه قهوه رویسا

ساعت کاری : شنبه تا پنج شنبه ۹:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ شب / جمعه‌ها تعطیل است.

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:

درج یک پاسخ

ایمیل شما به طور عمومی نمایش داده نمی شود